Search
EN

محمد نظری کیست؟سلام من محمد نظری هستم مدل و طراح لباس برای مردان.
سالهاست که در صنعت مدلینگ به عنوان مدل پوشاک و طراح مد برای مردان فعالیت می‌کنم.
سال‌ها پیش هیچ آگاهی از این صنعت نداشتم و حتی نام آن را به عنوان شغل نشنیدن بودم و تنها این ذوق را در خود می‌دیدم که خوش پوش باشم.
کمی بیشتر که راجع به این صنعت اطلاعاتی بدست آوردم، تصمیم گرفتم آن را به عنوان شغل رویا‌هایم انتخاب کنم.
تصمیم گرفتم خودم از طریق فضای مجازی و اینترنت اطلاعاتی بدست بیاورم.
طولی نکشید که تمام جزئیاتی که یک فرد مبتدی را تبدیل به یک مدل موفق می‌کند را یاد گرفتم و دیگر وقت آن رسیده بود که هرچیزی را که یادگرفته بودم را به عمل دربیاورم.
این را هم در نظر داشته باشید که من بدون هیچ مربی و مشوقی این مسیر را شروع کردم و چنان اعتماد به نفسی در من به وجود آمده بود که یک تیم عکاس و گریمور و... را مدریت کردم و به اولین فروشگاه کت و شلواری که دیدم درخواست همکاری و ساخت تیزر مدلینگ را دادم. آن هم در شهر خرم آباد، شهری که هیچ آگاهی و شناختی از صنعت مد و مدلینگ نداشتند.
در مدت زمان خیلی کم موفق شدم چند پروژه مدلینگ را همراه با تیم کاری خودم انجام دهم و خود را بعنوان مدل به خودم معرفی کنم. و البته با دوستان بسیار موفقی که در خارج از کشور در این حوضه فعالیت می‌کردند آشنا شوم.

بعد از مدتی تصمیم گرفتم که برند خود را تأسیس کنم و مدل محصولات خودم باشم و به این صورت طراحی لباس را شروع کردم و خدارا شکر اینبار از پس مخارج این دوره‌ها بر می‌آمدم.
در این سایت قصد دارم تمام تجربیاتی را که در این سال‌ها به عنوان مدل بدست آورده‌ام و از آن‌ها نتیجه گرفته‌ام را با شما در میان بگذارم که اگر شما هم مثل من جنون رشد کردن و رسیدن به خواسته‌هایتان را دارید از این آموزش‌ها و تجربیات استفاده کنید و از زیر صفر به تمام خواسته‌های خود برسید.
فراموش نکنید که من از نتایجی که گرفته‌ام صحبت می‌کنم نه از شنیده‌ها و دیده‌ها. و قرار هم نیست همه از این راه پیروی کنند.
این که از یک انسان درون گرا و گوشه گیر و خجالتی بتوانید یک انسان قوی و با اعتماد به نفس باشید بیشتر راه را یا بهتر بگویم تمام راه را طی کرده‌اید.
اگر از من بپرسید که بزرگ‌ترین عامل موفقیت در این صنعت یا بهتر بگویم در زندگی چیست، قطعاً جواب من اعتماد به نفس است.
من به شما این جسارت را انتقال خواهم داد که از توانمندی‌های خود که تا بحال آن‌ها را نشناخته‌اید استفاده کنید و به عنوان جانشین برحق خداوند یک شخصیت قوی بسازید و به هرآنچه که می‌خواهید در این صنعت برسید.